понеділок, 5 листопада 2018 р.Найактуальнішій проблемі нашої країни було присвячено майстер-клас «Виховання майбутніх інноваторів бібліотечними засобами» Єжової Т.М, завідувача бібліотеки Херсонського академічного ліцею імені О.В. Мішукова ХМР при ХДУ, який вона провела сьогодні для слухачів курсів підвищення кваліфікації шкільних бібліотекарів у КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти».

Як виховати сьогоднішніх учнів, котрі в майбутньому змінять світ, яким чином вплинути на розвиток інноваторів від самого дитинства, які бібліотечні засоби та методи можна використати для плекання талановитих дітей? Ці питання окреслюють зміст майстер-класу Тетяни Миколаївни. 

Завідувач бібліотеки поділилася секретами виховання сучасної молоді та, спираючись на власний досвід, запропонувала варіант створення «дорожньої карти» учасникам майстер-класу.


Єжова Т.М. дала слухачам практичні поради, що націлені на виховання нового покоління інноваторів, розвиток їхнього потенціалу на прикладі використання для цього бібліотечних засобів. 


Слухачі майстер-класу подякували Єжовій Т.М. за змістовну та насичену програму заняття та відмітили, що всі його складові були корисними; застосування їх у роботі забезпечить розвиток творчого потенціалу молоді, яка згодом стане творцями та інноваторами.

Єжова Т.М.,
завідувач бібліотеки
Херсонського академічного ліцею
імені О.В.Мішукова ХМР при ХДУ

Колажі автора
0 коммент.:

Дописати коментар