вівторок, 2 жовтня 2018 р.Чи відомо вам, що пов’язує Джона Го́варда, герцога Армана Еммануеля де Рішельє, барона Фальц-Фейна, Ко́сту Хетагу́рова та Чорного корсара - Джона Поля Джонса?

А що ховається за загадковою назвою острова Джарилгач, де знаходиться Чорний шлях або Чорна долина? І хто й коли збудував фортецю  Газі-Кермен та жив у Шлянґендорфі?


Можливо ви це знаєте. А учні 9 ПМВ класу Херсонського академічного ліцею імені О.В.Мішукова знають це напевно. Адже вони взяли участь у відбірковій грі «Етнічний калейдоскоп Херсонщини», яку для них провела Єжова Т.М., завідувач бібліотеки ліцею, в рамках проведення І етапу турніру «Ігор патріотів Херсонщини», і успішно впоралися із усіма завданнями. 


Мозковий штурм або індивідуальна ерудиція приносили переможні бали то одній, то іншій команді. Блискучі знання історії та етнографії нашого краю продемонстрували ліцеїсти-учасники гри. Тому важко було виділити переможця, але підрахунок здобутих фішок допоміг у цій непростій задачі. Переможцем гри стала Баліна Альона.

Вітаємо та бажаємо перемоги у наступному етапі! 

Єжова Т.М., завідувач бібліотеки
Фотоколажі автора

0 коммент.:

Дописати коментар